Milyon Liralık Sayfam
Web Sitesi Logosu
Ana Sayfa Piksel Satın Al Piksel Listesi Hakkımızda İletişim

SIKÇA SORULAN SORULARSitenin 10 yıl boyunca online olmasının garanti edilmesinin yanı sıra, amaç sonsuza kadar açık tutmaya çalışmaktır. Temel fikir, benzersiz ve kalıcı bir ana sayfa biçiminde bir Internet zaman kapsülü oluşturmaktır. Internet üzerindeki her şeyin oldukça hızlı değişim gösterdiği bir zamanda, yıllar boyunca sağlam ve kalıcı olan bir şeye sahip olmak hoş olacak. Bunun bir parçası olabilirsiniz!

Türkiye’nin sektörlerinde en başarılı markaları bir araya getirmek, aynı zamanda markaların piksel reklamı satın alarak, web sitelerine daha fazla trafik ve ziyaretçi sağlamayı hedeflemek.

Çünkü önümüzdeki yıllarda milyonlarca insan tarafından ziyaret edilme olasılığı olan bir sitenin ana sayfasında bir resme ve sitenize yönlendirilmiş bir bağlantıya sahip olacaksınız. Sitenin en az 10 yıl boyunca online olacağının garanti edilmesinin yanı sıra, asıl amaç bu sitenin sonsuza dek online kalmasını sağlamaktır. Yani gerçekten “Reklamda Yeni Bir Ortam”ın parçasına sahip olabileceksiniz!