Milyon Liralık Sayfam
Web Sitesi Logosu
Ana Sayfa Piksel Satın Al Piksel Listesi Hakkımızda İletişim

MİSYONUMUZ

Misyon

MLS Misyonu; Tüm Dünyadaki İnsanların ve Şirketlerin Kendi Potansiyelinin Farkına Varmasını Sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Vizyon
Türkiye'nin En Değerli ve
En Çok Tercih Edilen Reklam Sayfası Olmak.

MİLYON LİRALIK SAYFAM’A HOŞGELDİNİZ

Öncelikle, Kendimizi Tanıtmamıza İzin Verin.
Vizyon


Milyon Liralık Sayfam, Türkiye’nin sektörlerinde en başarılı markaları bir araya getirerek, internet sanal ortam yaratmayı amaçlayan bir platformdur. Aynı zamanda, markaların piksel reklamı satın alarak, web sitelerine daha fazla trafik ve ziyaretçi sağlamayı hedefler. Siz de markanızı sanal ortamın bir parçası haline getirmek ve gelecek nesillere taşımayı istiyorsanız, yapmanız gereken şey çok basit:

Milyon Liralık Sayfam üzerinde bulunan pikselleri satın almak.

Bu web sayfası küçük bir odada tasarlandı. 18 yıllık eğitim hayatımızdan sonra, kendimizle ilgili bir firmaya sahip olabilmek için Milyon Liralık Sayfamı yapmak istedik. Biz 2 genç kardeş olarak herhangi bir öz geçmişe ve köklü bir firmaya sahip değiliz. Sadece Web Tasarım, IT ve Bilişim sektöründe bilgiye sahibiz. Bilgimizi yeteneğimiz ve düşüncemiz ile birleştirerek bu reklam ortamını sanal ortama taşıdık. Buradaki amacımız, elde edilen maddi gelirle kendimizi daha ileriye yeni projelerle iş hayatına girişimizi sağlamak ve bizler gibi kendilerini ortaya çıkarmak için çaba gösteren genç beyinlere yardımcı olmaktır.

Bilgi birikimimizin yanı sıra güvenli işletmecilik ve çalışma anlayışına sahibiz. Kişilik problemleri olmayan, yaptığı işten zevk alan ve kendi içinde uğraş veren kardeşleriz, her zaman siz müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Web sitesi alanına reklam logonuzu ekleyerek ve bu sayfa üzerinden reklamınızın olmasını sizlerinde bu alanda var olmanızı sağlayan bir ortamı siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Aslında bizler bir reklam şirketi olmak istemiyoruz. Sadece ülkemiz sınırları içerisinde hizmet veren tüm şirketlerimizin logolarını web sayfamız üzerinde, hedefimiz olan bir milyon pikseli satmayı amaçlayan bir platform sunuyoruz.

Milyon Liralık Sayfamın ilke edindiği "Müşteri memnuniyeti ile bizlere ve genç nesillere destek olmasıdır." anlayışı ile sektörde fark yaratmayı, her geçen gün başarı ile devam etmeyi hedeflemektedir.SSS